Květen 2012

Takové je přátelství

22. května 2012 v 21:42 | Silema |  Povídky-jednorázovky
No, jak to pospsat? No zas od toho tolik neočekávejte :))

Incest- téma týdne

21. května 2012 v 18:33 | Silema |  Témata týdne
Tak snaa byla :))

Chodící perverzita

20. května 2012 v 22:30 | Silema |  Oznamka a vůbec
Ahoj zvrhlíci! Mám tu pro vás pár krásných obrázků SasuNaru! :))

Zmije palicovitá!

19. května 2012 v 12:45 | Silema |  Oznamka a vůbec
Další z naší řady oblíbených rozhovorů

Lasice

19. května 2012 v 12:21 | Silema |  Oznamka a vůbec
Zašla jsem si k synovy Googla a to k překladači a azjistila jsem ohromující věc!

Sasíčkoidní prokec

12. května 2012 v 14:55 | Silema |  Povídky-jednorázovky
Takže vážení do studia jsme si pozvali Sasukeho Uchihu!

New rubrika

10. května 2012 v 15:40 | Silema |  Oznamka a vůbec
Ahoja lidi, prosím toto si fakt přečtěte


Silná slova

10. května 2012 v 15:29 | Silema |  Jednorázové
Od: Aya Yai

Mé druhé já

10. května 2012 v 15:27 | Silema |  Jednorázové
"Do prdele!" zaklel Naruto. "Ze všech lidí, co na Midori Gakuenu jsou musím být na pokoji právě s NÍM! Kuso!" naštvaně uhodil pěstí do lavičky na které seděl.
Úplně ignoroval pohoršené pohledy lidí co šli kolem. "Snad nedostanu zase záchvat, dattebayo..." otřásl se při vzpomínce na jeho poslední záchvat co dnes měl, kdy musel utéct dřív než by se stalo něco opravdu zlého... ještě teď si to vyčítá. Zachoval se jako idiot a ON mu to dává ještě teď pořádně vyžrat.
"Vlastně by mi měl být vděčný, že jsem se stáhnul..." přemítal blonďák nahlas a dosti se mu dařilo potlačovat fakt, že ho někdo může slyšet. "Jinak by to pro něj blbě skončilo!" uchechtl se nahlas.
Jeho 'záchvaty' bývali poslední dobou stále častější a o to silněji probíhali. Nejhorší na nich bylo že při nich ztratil Naruto sebekontrolu. Jakobi jen mohl ze zavřené místnosti v jeho hlavě sledovat co jeho tělo dělá.
Nahlas si povzdechl. "Je čas jít domů..." zabořil ruce do kapes, ale hned je zase vytáhl. Tohle byl přeci JEHO zvyk... nemůže být jako on! Znovu se hlasitě nadechl a vydechl a vyšel rovnou směrem domů.
Několik maminek s kočárky sedících na okolních lavičkách se úlevně pokřižovalo. Dnešní mládež bývají samí chuligáni a když si k tomu ještě psychopaticky mluví pro sebe...
***
"Jsem doma!" zamručel a doufal, že si ho nikdo z jeho adoptivních rodičů nevšimne. Bohužel jeho prosby nebyli vyslyšeny.
"Ah, Naruto-kun? Kde jsi byl tak dlouho?" ozvalo se z kuchyně a ven vyšel Iruka. Celý byl zamazaný od těsta, které velkou vařečkou míchal v ještě větší míse.
"Ještě jsem se stavil v parku..." odfrkl modroočko naštvaně, dneska měl špatný den a přál by si, aby co nejrychleji skončil.
"Naruto, já i Iruka-chan jsme se o tebe báli... měl jsi aspoň zavolat!" ozval se káravě Kakashi a jemně se natiskl zezadu na hnědovlasého muže.
"Ano, Kakashi..." odsouhlasil blonďák.
"Ještě nejsi na Midorské koleji tak nás tak neděs..." pokáral ho znovu šedovlasý muž, ale modroočko ho už neposlouchal, namísto toho konečně zapadl do svého pokoje. Spokojeně se rozvalil na modře povlečené posteli.
Ano, jeho adoptivní rodiče byli opačně orientovaní. Vlastně byli jedněmi z prvních homosexuálních párů v celém Japonsku. Vláda v čele s novým presidentem začala být mnohem mírumilovnější.
"Oyasumi, Gama-chan..." přitiskl se k velké plyšové žabičce.
"Naruto-kun nezapomeň se opláchnout!" ozval se s mírným úsměvem Iruka, který právě nakoukl do dveří.
Uzumaki (ano, měl příjmení po své matce) si znovu povzdechl. "Ach jooo...!"
***
Hladově zívl. Právě začala další hodina v už tak dost nudné škole. Znuděně se opřel hlavou o lavici a zavřel oči. Špatně se vyspal. Ve spánku ho totiž stále provázeli pocity, které má ve svých záchvatech.
Najednou mu něco přistálo přímo před obličejem.
Naruto zhnuseně otevřel oči. To co uviděl mu taky zrovna na radosti nepřidalo. "Co je Sasuke?" znovu mocně zívl a dál sledoval JEHO ruce jak se opírají o jeho lavici. Ano ON je Uchiha Sasuke, blonďákův úhlavní nepřítel a rival.
"No tak Usuratonkachi. Včera jsme něco rozdělali a ty jsi zbaběle utekl, takže jsme to nedokončili," ušklíbl se arogantně černoočko a ruce si vyzývavě založil na prsou. "Nebo jsi takový srab?"
"Neprovokuj Uchiho, nemám na tebe náladu, tebayo!" zavrčel a znovu zavřel své pomněnkové oči.
"Srabe..." ušklíbl se Sasuke a s arogantním úsměvem zaplul zpátky na svoje místo.
Celou následující hodinu Matematiky Naruto prospal. Ale celou tu dobu cítil jak ho černovlásek propaluje pohledem. A to ho přímo přivádělo k šílenství.
"Tak co je?" zavrčel blonďák. Škola před chvílí skončila a Uzumaki si oddechl, že dnešek přežil bez jediného záchvatu, jen co vylezl ze dveří znovu ucítil na svém zátylku ten chladný pohled. A teď tu stojí jako přimražený a čeká co z NĚJ zase vypadne.
"Jak jsem říkal chci dokončit to, co jsme včera rozdělali," ozval se chladně Uchiha a konečně se odlepil od zdi na které se o této doby elegantně opíral. "klidně to můžeme udělat i v soukromí, jestli se stydíš, že všichni uvidí jak prohraješ!" foukl mu do ucha, až sebou Naruto vyděšeně škubnul.
Obličej mu neřízeně zrudnul a srdce se mu zběsile rozbušilo- hlásil se další záchvat."Kdy?" zeptal se na jednoduchou otázku. Byl si jistý, že čím dřív ho porazí, tím dřív se zbaví záchvatů.
Sasuke se spokojeně pousmál. "Co třeba... teď?" odtušil s vyzývavým pohledem. Kdyby jen věděl, co to s blonďáčkem dělá radši by ani nedutal.
"Kde?" Uzumaki se na delší otázky nezmohl. Jen, ať to má co nejdřív za sebou!
"V lese je jedna mýtina, moc lidí tam nechodí," z jeho hlasu čišela arogance, až byla téměř hmatatelná. "Myslím, že je to perfektní místo..."
"Tak jdem!" zavrčel modroočko a radši sklopil pohled, jelikož jeho oči začali pozbývat tu obvyklou barvu.
Možná to bylo několik minut, Narutovi to připadalo jako hodiny, když konečně stanuli na mýtince o které se Sasuke před chvílí zmínil. Černovlásek se arogantně usmál. "Začneme!" otočil se na blonďáka ke kterému stál do této doby zády. "Eh..." trochu ho vyvedlo z konceptu, když tam blonďáčka neuviděl stát. O to, kde je dostal jasnou odpověď, když mu kdosi zezadu podtrhl nohy a strhl ho na zem.
"Sasuke-kun, někdo by ti měl konečně dát lekci!" zavrčel mladší chlapec a pevně ho zalehl svým tělem a jednou rukou se mu začal dobývat do kalhot.
"O co se tu snažíš Usuratonkachi?" zajíkl se zděšeně Sasuke a jednou rukou se pokusil dát Narutovi pěstí. Ten však včas jeho pěst zachytil do své dlaně. A teprve teď si černovlásek všiml barvy blonďákových očí. "N- Naruto?"
"Jak jsem říkal Sasuke-kun, někdo ti musí dát lekci. Pořád si Naru-chanovi ubližoval a ze všech jeho přebívajících pocitů jsem vznikl já!" usmál se smyslně rudoočko, když se mu rukou konečně podařilo dostat do černovláskových kalhot.
"Přestaň Naruto!" černoočkovi se do očí začal vkrádat strach. Měl v plánu mu jenom trochu namlátit -sice nebyl žádný agresor, ale něco na Narutovi ho šíleně štvalo a když byl konečně na cestě srazit mu hřebínek, tak blonďák utekl- a ono se to takhle zvrtlo.
"Naru-chan tu není. Copak se ti já nelíbím? Dokážu být i pozorný, hodně pozorný..." pevně sevřel penis mladíka pod sebou ve své ruce.
"Naruto, tohle, už není vtipný!" zařval Sasuke zoufale a pokusil se volaného ze sebe shodit, ale bezúspěšně. Blonďák s očima, které právě žhnuly nebezpečně rudou barvou se držel jako klíště.
"Kolikrát ti mám říkat, že já nejsem Naru-chan? Říkej mi Kitsune-kun~" usmál se sladce Naruto/Kitsune a pevně se zakousl černovláskovi do ucha, až mu tam zanechal narudlý obtisk své čelisti. Při tom stále pohyboval svou rukou v jeho kalhotách.
Mladý Uchiha se zatvářil dost pobouřeně "Nenechám se vopíchat nějakou buznou s červenýma očima!" konečně se mu podařilo ze sebe překvapeného blonďáka shodit.
Ten se na něj s trochu víc posměšným úsměvem podíval. "Ale Sasuke-kun neříkej, že se mě bojíš?" ukazováčkem si přejel po hrudi a pak si svůdně strčil ukazováček do pootevřených úst. "Copak jsem, až tak strašidelný?" nasadil jeden ze svých (nebo spíš Narutových) miloučkých úsměvů a Sasuke musel uznat, že má s tou notnou dávkou ironie pravdu.
"A co já s tim!" zavrčel naštvaně Uchiha.
"Cožpak sis myslel, že ti dám lekci tím, že ti rozmlátím tvář na cucky? Já jsem trochu jiný mstitel..." rozchechtal se Kitsune svému né moc vtipnému vtipu.
"To mě jako znásilníš?" ušklíbl se černovlásek arogantně. Najednou mu to přišlo tak trochu irelevantní. Obzvlášť, když naproti němu seděl jen jeden blonďatý chlapec, který má nejspíš úpal... a červené kontaktní čočky!
"Ne, ty znásilníš mě!" uchechtl se rudoočko a na ráz ze sebe stáhl kalhoty. Za nimi pokračovala i kravata, sako, ponožky, boty... zrovna si rozepínal košili své školní uniformy, když se mladý Uchiha naproti němu bláznivě rozesmál.
"A proč bych tě měl jako chtít znásilnit?" vyprskl mezi neobvyklou salvou smíchu.
Blonďáček, ale nezaváhal a jen s lehkým úsměvem nechal na zem sklouznout bělostnou košili. Stál tu před ním jen v trenkách, ale stále se mírně usmíval. "Proč...? Protože to taky chceš!"
Sasuke se na to, ale netvářil moc přesvědčeně.
"No tak Sasuke-kun! Přiznej si to! Tak tě štve, když se s Naru-chanem baví někdo jiný kromě tebe! Štve tě, když se usmívá na všechny... mimo tebe! Štve tě, že se musíš dívat z povzdálí jak slaví úspěchy a sám se k němu nemůžeš přidat... No tak přiznej si to! Chceš ho a já jsem on..."
Černovlásek překvapeně natočil hlavu na stranu. Ze začátku mu Kitsuneho proslov přišel hloupý, ale čím víc blonďák mluvil tím víc to zapadalo do sebe. "Dobře..." přiznal nakonec. "Možná mě Uzumaki přitahuje, ale TY nejsi ON!" zavrčel a dál propaloval rudoočka pohledem... přeci jen, to tělo bylo doopravdy Narutovo.
Rudoočko se zamračil. "Já, že nejsem on?" zlostně nakrčil obočí. "Jsem pouze jeho přebytečné emoce, ale i ty jsou jeho součástí! A jestli si ty vypatlanče myslíš, že se od tebe chci nechat ošoustat jen kvůli svému osobnímu potěšení...!" zařval naštvaně. "Teme! Ty Uchihovskej zmetku, já to dělám pro něj! Co myslíš, že za emoce by se tak snažilo dosáhnout toho, abys ho kurva ojebal!" vypěnil Kitsune.
Sasuke se ušklíbl. "Nadrženost?" zkusil.
"Kami-sama, ty jsi idiot! Seru na to!" zamručel blonďák a začal se oblékat. "Nechápu jak se do tebe mohl zabouchnout..." brouknul si spíš pro sebe, když si na sebe natáhl kalhoty, košili i sako...
Sasuke vykulil oči překvapením. V hlavě se mu ihned zrodil plán a na tváři se zjevil arogantní úsměv. Prudce chňapnul rudoočka za rameno a přirazil ho k blízkému stromu. "V tom případě jsi misi splnil~" zašeptal a roztouženě mu olíznul ucho.
"Huh? Nezměnil jsi tak trochu názor, ty imbecile?" ušklíbl se blonďák drze. Stále mu neodpustil to, že prý on není Naruto... i když mu to před tím vlastně sám vnutil.
"Sám si ze mě vypáčil, že chci Uzumakiho a když vím, že se mi ještě sám rád podvolí..." rozkošnicky si oblízl rty
Kitsune se otřásl odporem. "Jsi vážně bastard, ale já za Naruta rozhodovat nemůžu... i když jsem to, až do teď dělal!" uchechtl se a dravě spojil jejich rty v polibku.
Po několika vteřinách, kterým oběma připadal jako hodiny se od sebe konečně odlepili.
Blonďák měl během polibku zavřené oči a teď je konečně otevřel. Překvapivě nezasvítila zářivá rudá, ale nebeská modř. "Sa- Sasuke!" vyjíkl Naruto a reflexně ho od sebe odstrčil.
Černovlasý mladík se na něj jen arogantně ušklíbl. Mnohem víc se mu líbil roztomilý Naruto s ruměncem na tvářích než dominantní Kitsune, ale ten se, už jen tak neobjeví...
"Co to sakra zase děláš?" vyjíkl blonďák téměř zděšeně, když se k němu Sasuke začal znovu blížit.
"Něco jsme rozdělali, pamatuješ?" usmál se na něj černoočko povýšeně a znovu se o krok přisunul.
Uzumaki ucouvl. "N- nevím o co se snažíš, ale- odcházím!"
Dřív než stihl černovlásek nějak zareagovat vytrhnul se mu a poplašeně utekl.
Mladý Uchiha se jen usmál. "Ještě bude čas na to tě dostat Usuratonkachi, ještě bude!"
***
Uplynulo, už několik dní od tohoto incidentu a konečně přišel den, kdy se lidé nestěhovávají do nově otevřených kolejí v Midori Gakuenu.
A tím přišel i den, kdy se Naruto se Sasukem sestěhují mezi ty samé čtyři stěny.
Blonďák se vydeptaně opřel před školou, kde ho před chvílí jeho adoptivní rodiče vysadili. Ale kdo by nebyl nervózní z toho, že se má přestěhovat do pokoje s týpkem, kterého přitahuje? Který se s ním chce vyspat, kterého málem znásilnilo jeho 'druhé já', kterého zřejmě miluje, který... ani už nevěděl kde pokračovat. Ale jedním si byl jistý, i když se Sasuke bránil té druhé osobě v jeho těle jménem -jak postřehl- Kitsune, na něj bude určitě doléhat. Kde jsou ty časy kdy si chtěli navzájem rozbít dršky?
Pomalu otevřel dveře s číslem 156, kam ho správci koleje rozřadili.
Docela se mu ulevilo, když Uchihu nikde nezahlédl.
Poklidně se roztáhl na svém posteli a zavřel oči. Zatím co tu není si trochu zarelaxuje... na to co ho čeká bude potřebovat ocelové nervy a žádný Kitsune tu není, aby mu pomohl. Kdyby ho jen ten imbecil Sasuke nepropustil!
Najednou ho kdosi zasedl. "Je čas pokračovat tam kde jsme zkončili!" uchechtl se mladý Uchiha a začal zbavovat Naruta oblečení.
"Tak to bychom sme si měli pohnout, sempai~" usmál blonďáček a fialové oči mu v pološeru zatemnělé místnosti nedočkavě zajiskřily.

Kletba

10. května 2012 v 15:26 | Silema |  Jednorázové
Jen jednou po dlouhé době se podíval do jeho tváře a znovu propadl jeho kráse. Tak chladná a přitom uměla zahřát u srdce.
Odvrátil zrak. Ne! Tohle si jenom nalhává! Je přeci absurdní, aby takovými myšlenky zahrnoval svého nejlepšího přítele, i když... co neví, to mu neublíží.
Černé vlasy jenž objímala letní náruč konejšivé sluneční záře a snad ještě temnější oči, plné tajemství na které zná odpověď jen jejich majitel... Sasuke...

"Už zase ses zamyslel Usuratonkachi?" zavrčel černovlásek a naštvaně drcnul svému kamarádovi do ramene.
"Uch... Gomen Sasuke... poslední dobou nejsem ve své kůži... dattebayo..." Kdyby jen tušil, že tyto stavy beztíže mi přivádí pouhý pohled do jeho dech beroucí tváře.
"Tak, už se konečně prober!" zavrčel nejmladší žijící člen klanu Uchiha a zatřásl se svým o několik měsíců mladším blonďatým kamarádem.
Naruto -ač podvědomě- smetl jeho ruce ze svých ramen. Doteky jeho lásky, která o ničem nevěděla mu nesmírně ubližovali. "Promiň, necítím se nějak dobře... radši půjdu domů..." zachroptěl a zvedl se ze křoví ve kterém měli číhat na Kakashiho-senseie <- další z jeho prapodivných tréninků.
"To nemůžeš! Tohle je trénink, ne dobrovolný výlet do přírody!" zavrčel černovlásek a pokusil se ho stáhnout za zápěstí zpátky do keře, ale nezdařilo se. Místo toho zachytl jen rukáv blonďáčkovi mikiny. Její majitel se stačil včas dostat ze sevření teplé látky.
"Pak mi ji přines domů..." usmál se dnes již 16tiletý Naruto a zmizel v obláčku kouře- tento trik odkoukal od jednoho věhlasného kopírovacího ninji.
Sasuke si povzdychl. "Baka..."
***
Trénink skončil a mladý Uchiha si to nakvašeně štrádoval k Narutovi domů. Jen stěží utekl té pijavici Sakuře a teď se musí vláčit na druhou stranu vesnice k domu svého týmového parťáka! Byl by býval použil teleportační jutsu, ale svojí chakru vypotřeboval na tréninku a pokud by sebou nechtěl švihnout, musel si vystačit s chůzí.
Zanedlouho stál před dveřmi bytu svého blonďatého týmového kolegy. Ani se neobtěžoval s klepáním a potichu vstoupil do kamarádova bytu.
Překvapilo ho, že nikde svého kamaráda nevidí, ani neslyší a tak místo toho, aby zde mikinu ponechal a zmizel dokud je čas, odebral se ještě hlouběji do útrob Narutova bytu.
"Usuratonkachi?" zkusil, ale nikdo mu neodpověděl.
Pak náhle uslyšel podezřelé šelestění z jednoho z pokojů. Jak později zjistil byla to ložnice. Pomalu otevřel dveře a nahlédl dovnitř. To co viděl ho doslova přimrazilo k zemi.
Naruto ležel na posteli -nahý- a nestydatě pohyboval rukou ve svém klínu. Jednoduše řečeno: honil si ho. Najednou blonďáček otevřel své slastí zavřené oči.
"Eh... Sasuke?!" zděšením a studem zrudnul a zesílil svůj stisk, čímž docílil toho že vyvrcholil. Zrudnul ještě víc a honem se zachumlal do peřiny. "Co tu děláš?" vyjíkl nepřirozeně vysokým hlasem.
"Nesu ti tu mikinu..." hlesl Uchiha a tvářil se... no zkrátka divně.
"Arigatou," řekl tiše Naruto a radši odvrátil svůj zrak. Cítil se trapně a o tom vypovídal i stále přetrvávající ruměnec.
"Není zač," odtušil Sasuke a otočil se na podpatku. Na tomhle místě nevydrží, už ani minutu!
Blonďák se zničeně zahrabal ještě víc do peřin. 'Teď mě nenávidí!' z očí se mu začali valit slzy. 'Vlastně, nenávidí mě, už dlouho. To, že jsem si dělal dobře na tom nic nezmění. Maximálně jsem u něj ztratil veškerý respekt...' Draní slz na povrch touhle myšlenkou však nezastavil. Naopak bylo mu ještě hůř. "Sasuke...!"
***
Černovlásek se zmoženě opřel o zeď svého domu. Už ani neměl sílu tam dojít.
To co viděl v něm vzbuzovalo ty nejšílenější zvrhlé zvířecí pudy, které v sobě byl nucen zašoupávat, až do nejtemnějšího koutku své mysli. Proč na mě musel dělat Orochimaru ty zasrané pokusy?
Dlaněmi se opřel o zeď a hlasitě se vydýchával. V očích se mu zračil Mangekyou Sharingan a z nosu mu tekl nemalý proud rudé krve.
Nestačí, že má každý den zvrhlé představy a dokonce se mu o zvrhlostech i zdá! Teď musel vidět svého 'nejlepšího kamaráda' jak se uspokojuje přímo před jeho očima.
To v něm ještě víc rozmíchalo jeho nemravné choutky.
"Kuso!" rukou z posledních sil uhodil do oprýskané omítky. 'Nestačí, že o něm mám ty příšerné sny! Teď jsem ho musel takhle i vidět!' zničeně se svezl po zdi k zemi. Sharingan, který se mu sám vloudil do pohledu ho nesmírně vyčerpával. "Co mám dělat? A proč zrovna Naruto...?"
***

Další den:
"Já na ten trénink nemůžu jít!" panikařil Naruto a s rukama zabořenýma ve vlasech běhal po bytě. "Ale musím tam jít, abych se stal Hokagem!" protiřečil si v další chvíli. "Ale co se Sasukem...?"
Z jeho hlasitého rozjímání ho vyrušilo, až hlasité zaklepání na dveře.
"Co je zááás- Sasuke?" málem sebou švihnul, když uviděl, že za dveřmi se ledabyle opírá o protější stranu chodby objekt jeho zamilovanosti. Je tak sexy!
"Jdeš nebo na mě budeš stále takhle zírat. Né, že by mi to vadilo..." ozval se arogantně Uchiha a zabořil do Naruta svůj černý pohled ve kterém se zablesklo něco, co blonďák přesně nedokázal rozpoznat.
Uzumaki zrudnul. "J- jasně, že jdu!" Tohle bylo poprvé, kdy pro něj černovlásek přišel a i přes včerejší incident si to Naruto nemohl nechat ujít.
Jejich cesta probíhala v tichosti. Dokud se neozval mladší z mladíků. "Co si o mně myslíš Sasuke?"
"Hn?"
"C- co si o mně myslíš, p- po tom co jsi včera... viděl?" upřesnil Naruto a sklopil hlavu k zemi, aby jeho tajná láska neviděla jak se červená.
Černovlásek se ušklíbl. Má se chovat stejně jako vždycky nebo začít jednat, aby mohl uspokojit svou zvrácenou část? Vybral si to druhé... "Myslím si, že se nemáš za co stydět," ozval se nakonec.
Narutovi zazářila v očích radost smíšená s překvapením. "O- opravdu si to myslíš?"
"Hn' tak hezkýho ptáka jen tak nikdo nemá," zabodl do blonďáka svůj pohled a vyčkával na jeho reakci.
"Eh... cože?" modroočko si začal myslet, že se přeslechl. Něco takového by přeci Sasuke neřekl!
"A rád bych se ho dotknul..." pokračoval dál Uchiha a nevědomky tím v sobě zažehl plamen vzrušení. Chtěl by se ho dotýkat! Chtěl by mu strčit svůj penis do toho jeho malého zadečku!
"S- Sasuke to není moc vtipný!" zajíkl se Naruto v tuto chvíli rudý jak čerstvé chilli papričky.
"Neříkej, že se ti nelíbím, protože ti mně moc!" Černovlásek si přitáhl blonďáka blíž k sobě. Ten byl v takových rozpacích, že ani nevěděl co říct.
"To není tak... že by ses mi nelíbil... jen jsem nečekal, že je možná... abych se... líbil já tobě..." vyblekotal zmateně.
Uchiha se usmál. Dobře rozpoznal ten zděšený pohled v Barytových očích, když ho načapal při masturbaci! Jemně zvedl pravačku a chytil Narutovu bradu mezi palec a ukazováček a zvedl jí tak, aby se mu mladší chlapec díval do očí. Než stačil blonďák cokoliv udělat uvěznil jeho rty v surovém polibku.
Uzumakimu se doslova podlomili kolena. Kdyby ho černovlásek nedržel a stále nelíbal, rozplácl by se na zemi jak dlouhý tak široký a myslel by si, že to je pouhý sen. Je možné, aby mě líbal někdo tak krásný jako je Sasuke?
Konečně se mladý Uchiha odlepil od jeho sladkých rtů. "Co takhle rande? Dnes večer v osm, v tvém oblíbeném Ichiraku?" navrhl nezaujatě a při tom si plánoval jak se, už dnes zbaví svého prokletí způsobeného hadím Sanninem.
Naruto omámeně přikývl. Nečekal, že by ho jeho láska mohla políbit! Natož ho pozvat na rande!
Sasuke se spokojeně usmál. Nechal zasněného blonďáčka na místě a rozešel se ke svému domu. Při tom mu dalo značnou práci maskovat nemalou bouli ve svém rozkroku.
Naruto se rázem probral. "Počkat Sasuke a co trénink!" zavolal za starším mladíkem. Ten se na něj s arogantním úsměvem na rtech znovu otočil.
"Málem bych zapomněl," hodil po něm jeden ze svých nic neříkajících pohledů. "Kakashi dostal samostatnou misi, takže nám trénink na týden odpadá," sladce se na něj usmál. "Uvidíme se večer!" a zmizel. Konečně mohl použít techniku teleportu.
Naruto nechápavě naklonil hlavu na stranu. "Odpadá?"
***
Téhož dne večer:
Blonďák nesměle postával u Ichiraku Ramenu. Byl tak nervózní, že na smluvené místo dorazil o tři čtvrtinu hodiny dříve, než byl smluvený sraz. Pro něj dost neobvyklé.
Jak mohl očekávat, Sasuke tam ještě nebyl.
Posadil se tedy na jednu ze židliček u pultu. Úlevně si oddechl, už nehrozí, že přijde pozdě.
Teuchi se na něj mile usmál. "Kam tak vystrojenej?" zeptal se a automaticky začal připravovat několik misek ramenu.
Naruto nechápavě přejel pohledem své oblečení. Modré tílko co obepínalo vypracované svaly na jeho bříšku a světlé džíny, pro jednou si odpustil i ninja pásku takže mu blonďaté prameny vlasů padali do očí, čímž podtrhovali jejich modř. Upřímně... moc jako fešák si nepřipadal. "Ale staříku, mám tu dneska schůzku, dattebayo!" oznámil a na tváři se mu mihl letmý úsměv, když si konečně uvědomil, že onu schůzku má s člověkem, kterého upřímně miluje.
"Takže rande, jo? To se ti konečně podařilo nějak nalákat tu tvojí růžovlasou kamarádku?" zeptal se.
Naruto se zamračil. Proč by měl mít schůzku právě se Sakurou? Sice jí dlouhou dobu naháněl, ale pak, když se do Konohy vrátil Sasuke po vykonání své pomsty bratrovi, uvědomil si, že u Sakury kvůli Uchihovi nemá šanci. A navíc k němu cítil ty samé sympatie jako jeho růžovlasá kamarádka. Zamiloval se... "Ehm, se Sakurou-chan ne, ale je to spíš přátelská schůzka!" vysvětlil se svým typickým Naruťáckým úsměvem na rtech.
"Takže s nějakou jinou dívkou?" zeptal se zvědavě stařík a začal nandávat do dvou misek pořádné porce hovězího miso-ramenu- pro Naruta a jeho 'dívku'.
"Doufám, že jsem dostatečně dívčí na to, abych na tu schůzku stačil," ozvalo se arogantně a místo vedle blonďáka zabral s dosti arogantním výrazem Sasuke.
Teuchi se zarazil. "Pardon, netušil jsem, že má Naruto schůzku zrovna s vámi!" omluvně se poklonil stařík. Už slyšel o mordech, který měl na starosti nejmladší přeživší z klanu Uchiha a nechtěl by skončit jako další v řadě.
"Hn'" ušklíbl se Sasuke a podepřel si rukou hlavu a zkoumavě se podíval na Naruta. "Sluší ti to..." zašeptal mu do ucha a jemně ho zkousl, když se Teuchi otočil, aby mohl vzít misky s ramenem a dát je svým zákazníkům.
Blonďák se roztomile začervenal. "T- tobě taky!" Před nimi přistáli misky s ramenem. "Itadakimasu!" pustil se Naruto hned do své porce.
Teuchi se spokojeně usmál. "Dneska musím odejít o něco dřív. Ayame-chan má dneska narozeniny a bylo by špatné kdybych chyběl na jejich oslavě! Nechám vám tu rozsvíceno a pár misek ramenu. Zaplatíte mi to později..." usmál se stařík a pospíchal honem pryč. Pro jeho dcerku to nejlepší!
Sasuke se dal taky do jídla a při tom nenápadně položil svojí levačku na Narutovo stehno. Když se blonďák nebránil zajel mu rukou do rozkroku. Přitom se jakoby nic věnoval dál své porci.
"S- Sasuke!" zakoktal se Uzumaki a trošku vyjukaně se díval do svého klína, kde ho začal jeho týmový parťák jemně hladit. "Co to děláš?"
Černovlásek se ušklíbl "Říkal jsem, že bych se ho rád dotknul..." odtušil a pevně jeho přirození zmáčkl, ovšem tak, aby mu neublížil, samozřejmě.
"Sasuke!" zasténal blonďáček a srdce se mu rozbušilo. Poprvé za celý večer si Uchihu pořádně prohlédl. Bylo mu blbé to dělat před Teuchim, ale i z té malé části co viděl, věděl, že je jeho 'miláček' nádherný.
Sasuke byl oblečený v černé košili a černých kalhotách. Působil tím úplně jako anděl smrti. A jeho doteky byli taky takové. Stejně vzrušující.
"Prosím přestaň... Mohl by nás někdo vidět... Áach!"
Černovlásek na to, ale nebral ohledy. Naopak ještě víc se zaměřil na jeho osahávaní, takže si přestal všímat i svého jídla.
Drsně začal třít Narutův rozkrok přes látku džínů a spokojeně zaznamenával jak pod jeho doteky tvrdne. Z jeho počínání ho vyrušilo, až když mu sám majitel toho úžasného penise svýma rukama vytáhl tu jeho ze svého klína.
"Prosím přestaň!" zopakoval blonďáček znovu a ignoroval, že černovláskovi doteky ho vzrušili k smrti. Místo toho na něj nekompromisně koukal modrými kukadly a při tom se stále roztomile červenal "Tady ne..." dodal se stále zrychleným dechem a vlepil Sasukemu omluvný polibek na tvář. Ten si jen povzdechl.
Zbytek večeře probíhal v tichosti. Uzumaki se styděl cokoliv říkat a Uchiha nebyl zrovna mluvný, už od přírody.
***
Večer se pomalu chýlil ke konci a tak Sasuke doprovodil Naruta, až ke dveřím jeho bytu.
"A- arigatou za hezký večer..." poděkoval blonďák mezi dveřmi a znovu byl červený jak jahůdka, při vzpomínce na ty vroucí doteky od jinak chladného černovláska.
"Hn'" ušklíbl se ten, kterému patřila ona nemravná myšlenka a přitáhl si modroočka pro polibek. Naruto se nebránil. Teď nebyli na ulici kde je mohl kdokoliv vidět, namísto toho je skrývala temná chodba před Uzumakiho dveřmi.
Mladý Uchiha jejich polibek prohloubil. Dravě plenil ústa menšího mladíka a nenápadně ho při tom posouval dál do bytu.

Kdyby jen nezabil toho hadího parchanta, nemusel by teď využívat lásky nebohého Naruta. Vycítil z něj jeho náklonnost, ještě dřív než ho našel nahého při autoerotice- totiž ten zděšený výraz, když ho nachytal a především ta zamilovanost v jeho očích ho bezesporu prozradila. Buď teď Sasuke ukojí svojí touhu nebo se zblázní a on chtěl mít mysl čistou, aby mohl čelit sám sobě.

Pomalu shodil Naruta na postel a elegantně ho zasedl. Byl tak blízko ukojení své zvrácené touhy. Ale při pohledu na blonďáčkův pohled se trochu zarazil. Naruto tu byl vždycky pro něj... a tak tomu bude i tentokrát.
Zvrhle se usmál a donutil si přístup do jeho úst. Kdo by to řekl? Do včerejška o něm měl jen zvrhlé představy a perfektně se mu dařilo zamaskovat každý záchvěv touhy co ke svému 'nejlepšímu kamarádovi' ucítil a dnes tu s ním leží v posteli a oběma jim je jasné, že se spolu vyspí. Nebo tak si to Sasuke myslel.
Vášnivě ho začal líbat na krku, kde zanechal zatím světloučký cucflek. Pak přetáhl blonďáčkovi tričko přes hlavu- sice mu doopravdy sluší, ale překáží v dosavadní činnosti.
Téměř labužnicky olízl jeho levou bradavku tak, aby si mohl pořádně vychutnat chuť i vůni modroočkova těla, tu následně spokojeně vsál do úst.
Naruto zasténal, pomalu zapletl prsty pravé ruky do černých vlasů a jemným výskáním mu dával najevo jak se mu jeho dotyky líbí.
Sasuke se přesunul na jeho pravou bradavku a druhou nadále mnul mezi prsty. Líbilo se mu jak pod jeho doteky tvrdnou- stejně jako mužství.
Pomalu pustil jeho bradavku ze sevření svých úst a sledoval jak se od ní, až k jeho rtům táhne tenký provazeček slin.
"Sasuke?" ozval se náhle Naruto mezi tichými vzdychy a tázavě se zadíval do černých očí. Když v nich vyčetl, že se může ptát, jemně se na černookého usmál. "Pozval si mě na to rande jen, abys mě mohl ošoustat, že?" zeptal se s úsměvem a doslova tím vyrazil mladému Uchihovi dech. Od kdy má tenhle nevinný blonďák vůbec takový slovník? Nezmohl se na nic víc než na jemné přikývnutí.
Uzumaki se stále usmíval, ale bylo vidět, že mu to i trochu ublížilo- a to nejen díky drobným slzám, které se mu jen horko těžko dařilo zamrkat. "To nevadí... když budeš šťastný, budu šťastný i já..."
Sasuke se tím nezabýval. Když ho může mít, prostě si ho vezme. Jazykem mu nechal na bříšku vlhkou stopu, až k pupíku do kterého slastně zabořil jazyk. Chvíli tak Naruta lechtal nato, aby ho dravě kousnul a způsobenou bolístku znovu jemně olízl. Ne proto, že nechtěl, aby to blonďáka bolelo... jednoduše ho to bavilo. Teď upřímně kašlal na to jestli tím blonďatému chlapci ublíží, ač psychicky nebo fyzicky.
Přesunul se tedy o něco níže, rychlým pohybem z blonďáka stáhl džíny i se spodním prádlem, dokonce se obtěžoval i s ponožkami, aby modrooký pod ním, byl úplně nahý.
Obdivně pozoroval jak jeho opálená kůže kontrastuje s přívěskem prvního a ještě víc se mu líbil pohled na Narutův úd, který byl někde v půli cestě mezi stavem pasivním a aktivním.
"Teď si vezmu, co mi patří!" hlesl spíš sám sobě a vzal do své ruky. Užíval si pocitu, že ho má doslova na dosah ruky a ještě víc toho jak mu pod rukou tvrdne. Pevně ho zmáčkl, až Narutovi překvapením vykřikl, do očí se mu nahrnuli slzy.
"Ššššš..." utěšoval ho černovlasý. Nechtěl si pokazit chvilku svého vítězství zbytečnými slzami.
Jemně olízl blonďáčkův žalud a jazykem pronikl i za jeho předkožku. Ta chuť jeho přirození... ta se prostě nedá zapomenout. Hladově pohltil jeho úd celý, až po kořen. Chtěl tu chuť cítit víc. A víc! Chtěl by cítit chuť kapiček Narutovi touhy.
Necitelně ho kousl do slabin a se zalíbením sledoval Uzumakiho bolestný výraz.
Začínám být na SadoMaso... usmál se a začal ho Narutovi kouřit. Rychle pohyboval svojí hlavou a nezapomněl ani na spěšné kousance a škrábání zubů. Přímo k šílenství ho přiváděli jeho steny, kterými ho mladší mladík za odměnu zahrnoval.
Blonďák pod ním znovu hlasitě zavzdychal. Zapletl své prsty ještě víc do Sasukeho vlasů a sám převzal iniciativu. Překvapilo ho, že si to černovlásek nechá líbit, ale nestaral se... na to bylo vlhko a teplo Uchihových úst, až moc příjemné.
Naruto ten jednoduchý pohyb nahoru a dolu odzbrojoval. Ten jednoduchý počin mu dělal nehorázně dobře- připadal si jako by měl každou chvíli vybouchnout! Respektive jeho rozkrok... A taky, že se tomu tak nějak stalo.
Sasuke znovu kousnul. Najednou mezi svými zuby ucítil jemné zacukaní a do pusy mu začaly proudit blonďákovo sémě. Mladý Uchiha byl zprvu překvapený, ale nevadilo mu to. Konečně mohl cítit jeho chuť. Chuť, která pro něj donedávna byla jako zakázané ovoce. Spokojeně ho z Naruta slízal do poslední kapičky.
"Překvapuje mě, jak rychle si se udělal," ušklíbl se na Naruta, který zrudnul v celém obličeji. Sasuke se jen uchechtl, prsty jemně setřel trochu spermatu co mu vyteklo z koutku úst a jemně je přiložil k jeho puse. Blonďák se, ale nijak neměl k tomu, aby ochutnal své vlastní semeno. Mladý Uchiha ho tedy slastně slízl sám, ale vzdát se nehodlal. Pevně modroočka přidržel a začal ho něžně líbat. V nestřežený okamžik mu do pusy strčil svůj jazýček. Byl spokojený, tedy ještě ne úplně.
Rychle ze sebe stáhl kalhoty na kterých se rýsovala, už pořádná boule. Košili ze sebe jen tak ztrhnul, nedbaje na to, že se její knoflíky rozletěli do všech světových stran.
Naruto vykuleně koukal na Sasukeho naběhlý penis.
Černovlásek se jeho pohledu musel usmát. Kleknul si tedy před něj a donutil ho, aby se posadil. Svůj úd měl při tom ve výšce blonďáčkových očí.
"T- ty se holíš?" zakoktal se Uzumaki a stále nespouštěl pohled z rozkroku přímo před sebou, který mu -stejně jako vše na Sasukem- připadal naprosto dokonalý.
Černovlásek nakrčil obočí. "Tobě to snad vadí?" zeptal se a arogance z jeho hlasu jen sršila.
"N- ne!"
"Tak se pusť do práce!" uchechtnul se černooký a svým naběhlým pokladem se otřel Narutovi o tvář.
Blonďák se odevzdaně koukl do Uchihovi tváře zrůžovělé vzrušením a orosené kapičkami potu. Když v jeho tváři uviděl dost jasně vepsanou touho, více nemeškal a začal ho Sasukemu jemně lízát, sát, občas i kousat, ale jen lehce! Oproti černovlasému byl jemný. Za žádnou cenu by mu neublížil, bohužel to samé se o jeho týmovém partnerovi a nyní i milenci říct nedá.
Sám začal surově přirážet do úst svého ulehl, nehledě na to jestli mu ublíží nebo ne. Teď šlo především o to, aby se zbavil svojí 'kletby'.
Najednou Naruta zastavil. Sám vytáhl svůj úd z jeho úst a vcelku fascinovaně sledoval sliny, které se na jeho penisu ve světle lampičky (kterou před tím Naruto rozsvítil) leskly.
"Otoč se!" přikázal a v jeho hlase zněla nekompromisnost. Blonďák ho tedy uposlechl a za malou chvíli, už mohl mít každý pěkný výhled na jeho pozadí. Sasuke si podvědomě oblízl rty. Až mučivě pomalu se přesunul mezi milencovi roztáhlé nohy.
Jemně se dotkl jeho varlat, které na něj vykukovali a prstem putoval rýhou, až mezi půlky. Pomaloučku zasunul špičku prstu do jeho konečníku. Líbilo se mu to... Trochu přitlačil a pronikl do něj i druhým článkem prstu a se smyslným úsměvem poslouchal jak to jemně čvachtá.
Naruto nic nedělal. Jen mlčel a hryzal se do spodního rtu. I když Uchihu miloval nechtěl mu ukázat jak je mu příjemné, když je v jeho dírce. Mohl by to později použít proti němu.
Pevně zaryl prsty do prostěradla a silně semknul oční víčka k sobě. Byl jako by v křeči a přes to cítil jak mu pohyb cizích prstů uvolňuje sevřený konečník.
Sasuke se v tom dokonale vyžíval. Vzrušoval ho jen pohled na to jak jeho prsty mizí, tak co teprve, až tohle bude dělat jeho penis. Začal ještě rychleji pohybovat prsty a nejen nahoru a dolu. Kroužil s nimi i ve směru a protisměru hodinových ručiček. Pomalu vytáhl prsty ze svého partnera a jemně je olízl. Přichází čas...
Penisem se jemně vmísil mezi jeho půlky, ale zatím nikam nespěchal. Užíval si každého byť jen letmého doteku Narutovi dírky o svůj úd. Zatím do něj nevnikal. Místo toho se rubem otíral o jeho anál, ale i to mu začalo být po chvíli málo. Pevněji zmáčknul blonďákovi půlky k sobě a rychle začal pohybovat pánví. Dalo by se to přirovnat k tomu jak se nařachaní machři v porno časopisech dělají svým babám mezi kozy. Sasuke si našel svůj způsob.
Úplně cítil jak mu ve spáncích a především jeho mužství tepe krev. Už nemůžu déle čekat...
Pořádně roztáhl modroočkův zadeček od sebe a na ráz do něj pronikl, až po kořen své vznešené chlouby.
Rozkoší, kterou mu to přivodilo se mu zatmělo před očima. "Tak dobré!" hlesl polohlasně a začal přirážet. Stejný názor měl zřejmě i Naruto, kterému brzy přestali kanout slzy bolesti ze Sasukeho nenadálého vpádu. Místo toho se pevněji zakousl do spodního rtu, ale tento 'odhlučňovátor' mu nepomohl příliš dlouho, neboť si samou rozkoší ret prokousl. Pusu mu začala naplňovat teplá krev. Raději zabořil hlavu do polštáře- né proto, aby se tak zbavil krve, která se do měkkosti povlečení ihned vpila, nýbrž dost hlasitých stenů způsobené slastí, co cítil.
"Jsi tak úzký..." zapředl Sasuke, který zněj vystoupil, až po žalud a potom do něj znovu celý pronikl. Takhle to udělal ještě několikrát dokud ho to nepřestalo bavit. Zvolil tedy rychlé tempo. Přirazil teprve třikrát, když mu něco zabránilo v pohybu. Zmateně se podíval na svůj úd, který měl právě skoro celý vytažený z Narutovi prdelky a kterého mu majitel oné dírky pevně držel v ruce, čímž mu zabraňoval v přírazech!
"Co je?" zeptal se Uchiha chladně i když to přes zrychlený dech trochu ztrácelo na své mazovitosti.
"Já..." blonďák musel trochu zklidnit rozkoší zrychlený dech "...chci ti vidět do tváře..." zašeptal své přání do polštáře, až ho černovlásek skoro neslyšel.
Jeho seme se ušklíbl. Pomohl mu se tedy přetočit n záda. Nebylo to zas tak špatné jelikož svůj naběhlý penis nevytáhl z Naruta, ani když ho přetáčel.
Zaraženě si prohlížel blonďáka s tváři zarudlou vzrušením a pramínkem krve vytékajícího mu z úst. "Blbečku..." procedil skrz zuby a jemně slízl ještě čerstvou krev z jeho brady. Byla to zvláštní chuť, ale upír nebyl a tak mnohem víc oceňoval chuť blonďáčkova spermatu.
Pohledem mu sjel k jeho rozkroku. K jeho nesmírné radosti byl jeho penis znovu naběhlí a připraven do akce. Jemně mu dal malý polibek na špičku penis, až pod ním modroočko jemně zasténal a znovu rychle rozhýbal svou pánví. "Koukni... jak v... tobě mizím!" procedil Sasuke mezi svými steny a s úsměvem sledoval jak si Naruto jemně přitiskl svůj úd a varlata k tělu aby viděl Uchihův pohyb v něm. Bohužel z lehu si na dírku neviděl. Přehoupnul se tedy tak, že teď na svém týmovém partneru seděl. Rozkoší musel přivřít oči. Jelikož, když se převalil na Sasukeho zasunul tím jeho chloubu do sebe, až na doraz. Jejich obličeje dělilo jen pár milimetrů. Blonďák hravě překonal tuto malou vzdálenost a tentokrát to byl on, kdo se jazykem dobýval do úst toho druhého.
"Víš, že jsi nezbedný chlapec?" zašeptal černovlásek roztouženě a začal s Narutem za boky pohybovat.
Ten se zvědavě předklonil, aby viděl jak se v něm Sasuke pohybuje. Zrudnul. Konečně mu došli souvislosti, vždyť on má sex se Sasukem. Tím Uchihou Sasukem, jeho rivalem, nejlepším kamarádem, tajnou láskou... byl rád, že právě s ním. Dal mu své panictví, měl své poprvé s osobou kterou miluje.
"Jsi sladkej, když se červenáš!" černovlásek pevně sevřel Narutův penis ve své ruce a honil ho ve stejné rytmu jako do něj přirážel. Ještě několik přírazů a blonďáček pokryl Uchihovo bříško svým teplým spermatem.
Sasuke vyvrcholil jen o chvíli později a naplnil Uzumakiho pro změnu svým semenem. Za doprovodu čvachtavých zvuků ze sebe Naruta sundal a položil ho vedle sebe.
Ten se k němu mazlivě přitulil. "Miluju tě..." zašeptal a ukradnul černovlasému další sladký polibek.
Mladý Uchiha počkal dokud neusne. Svojí kletbu, už naplnil, takže tu už neměl co dělat, ale nechtělo se mu odcházet. Otřel si spermat ze svého břicha do milencovi peřiny a s mírným pohledem v očích se díval na jeho tvář uvolněnou spánkem. "Já vím Naruto, já vím..."
Rychle se oblékl a odešel domů.
Se sladkým úsměvem se svalil do peřin. Konečně se mi, už nebudou zdát ty zvrhlosti! Byl, už dost unavený z 'akce' s Narutem, takže za chvíli usnul zaslouženým spánkem.
***
Sasuke se probudil se zrychleným dechem a kapičkami potu na spáncích. Obličej měl zrůžovělý vzrušením a to se projevovalo i v jeho rozkroku.
Chvíli nechápavě hleděl do stropu. Vždyť jsem se s ním, už vyspal! Tak proč se mi zase zdálo jak to do něj strkám a jak on vzdychá rozkoší! Sakra Naruto! Nenávidím tě! A tebe ty hadí svině... nejradši bych tě zabil znovu!
Nenávistně mlátil zatnutou pěstí do pelesti postele. Na dlaních se mu začaly objevovat kapičky krve. "Kuso!" zničeně padl na postel. "Co mám ještě udělat!"
Zaryl nehty hluboko do prostěradla a jen stěží zadržoval nával vzteku. Pak se, ale uklidnil. Dokonce se mu na obličeji objevil i letmý úsměv.

"Ale co... dokud mě Naruto miluje, můžu ho šukat podle libosti. A až nebude chtít... vezmu si ho násilím!"

Kakashiho hypnóza

10. května 2012 v 15:14 | Silema |  Jednorázové
Tohle je docela drsný :D Jsem se u toho mohla "poto" smíchy
Od: Aya Yai

Ramen je něco čeho se nemůžu vzdát

10. května 2012 v 15:13 | Silema |  Jednorázové
Aya Yai napsala.. :-)

Ožrala na jednu noc

10. května 2012 v 15:11 | Silema |  Jednorázové
"Teda Sasuke, ty ses teda zřídil, tebayo." Řekl Naruto a shodil Sasukeho na pohovku ve svém bytě. Černovlásek jen zavrčel a roztáhl se na sedačce. "Je tu vedro..." zachrčel. Blonďák se zarazil. "Přinesu ti něco k pití, ale žádný alkohol. Dattebayo." Odkráčel do kuchyně.
'Ještě, že jsem ho v tý hospodě zahlídl. Jinak bůh ví co by mohl provést.' problesklo mu hlavou, když do skleničky napouštěl ledovou vodu z vodovodu.
"Zajímalo by mě, proč se tak zřídil, tebayo..." vyslovil svojí myšlenku nahlas. Už s plnou skleničkou se vrátil zpátky do pokoje. "Sasuke..." zarazil se při pohledu na svého kamaráda a radši ihned vycouval z oné místnosti. Opřel se o futro dveří zády k černovláskovy a vydýchával to co se mu právě naskytlo na zřetel.
"Co... co to děláš Sasuke?" vykoktl a před očima se mu znovu zjevil obraz úplně nahého kamaráda, který byl zakryt jen způsobně přehozenou nohou přes nohu. Ozvalo se mírné zaškytnutí a zvuky nějakého pohybu.
"Bylo mi vedro..." uslyšel nyní Naruto hned vedle svého ucha. Po šíjí mu přeběhl příjemný mrazík a on byl nucen sebou cuknout a podívat se ne šklebícího se mladíka. Snažil se mu dívat do očí, ale i přes všechno snažení mu sjel pohled na citlivé partie. Blonďák si znatelně oddechnul, když si všiml trika obvázaného kolem pasu, co všechno zakrývalo- teda alespoň zepředu.
"Zklamaný?" zeptal se Sasuke s úšklebkem. Naruto ještě víc zrudl, pokud to bylo možné, protože už teď dost dobře konkuroval přezrálému rajčátku. Odstrkal šklebícího se černovláska zpátky na pohovku a vnutil mu skleničku vody. Sám se posadil hned vedle něho a co chvíli se ošíval pod Sasukeho upřeným pohledem.
"Co je?" zeptal se už dosti nervózně a konečně se osmělil podívat se na polonahého Uchihu. Černovlasý kývl jen směrem k Narutovu klínu. Blonďák nechápal co může chtít, ale pohledem taky sjel na svůj rozkrok. Prudce zalapal po dechu když si všiml nemalé vybouleniny na onom místě. Byl tak rozrušený ze Sasukeho nahoty, že si ani nevšiml jak moc ho to vzrušilo. Po obličeji se mu znovu rozlil neklamný ruměnec.
"Omluv mě..." špitl a mířil si to pryč. 'Doufám, že se Sasuke pořádně ožral, protože jestli si tohle bude pamatovat...' v mysli se mu rýsovali obrazy toho jak ho Uchiha mlátí, nenávidí ho, nedej bože posmívá se mu! Neušel ani pár kroků a něčí silné ruce ho stáhly zpátky na gauč a přišpendlili ho k jeho opěradlu. "Sasuke..." nedořekl, protože onen zmiňovaný mu už rukama rozepínal zip od kalhot a bral do úst blonďákovu naběhlou chloubu.
"Co to..." všechny protesty přehlušil hlasitý sten, který mu přivodily blahosklonné pohyby hlavy jeho černovlasého kamaráda. "Nech toho. Dattebayo!" stihl vychrlit, když se Sasuke oddálil od jeho mužství, aby se mu mohl z několika milimetrové vzdálenosti podívat do očí. "Nebo co?" zeptal se svůdně mladý Uchiha a smyslně si olízl rty. Blonďákovi v tu chvíli připadal neuvěřitelně sexy, i když v realitě ho držel silný alkoholový opar co se kolem černovlasého vznášel.
"Nech..." chtěl mu Uzumaki znovu zopakovat svůj příkaz, ale Sasukeho rty ho ihned umlčili. Rozverný jazyk začal prozkoumávat všechny zákoutí blonďákových rtů a nenechavá ruka se započala věnovat Narutově rozkroku, aby mu dala vědět, že Sasuke nezapomněl. Blonďák se pod vlivem sexuální extáze, také zapojil do polibku. Teprve po chvíli si uvědomil co to vlastně provádí. Nějakým způsobem Sasukeho odstrčil a odklidil se na druhý konec obýváku. "Copak? Bojíš se mě?" zeptal se černovlasý hravým tónem a vydal se ho pronásledovat. Svýma černýma očima ho probodával jako predátor svoji kořist.
Byl od Naruta jen pár metrů, když se uzel na triku kolem jeho pasu uvolnil a jeho provizorní bederní rouška se sesunula k zemi. Blonďák si okamžitě zakryl oči. Sice by se podíval rád, ale nebyl žádný nezdvořák. Černovlásek se jen ušklíbl. Na množství alkoholu ve své krvi se, až moc nenápadně dostal k Narutovi a přitiskl ho na zeď.
"Počkat...!" vyhrkl blonďák a jen tak tak stihl pootočit hlavou tak, že od Sasukeho schytal pouze pusu na tvář. "Ale no tak! Nezlob..." zavrčel nespokojeně černovlásek. Uchopil kamarádovu hlavu mezi ukazovák a palec a násilím se mu pokusil otočit hlavu. Při tom kolik energie na to spotřebovával zapomněl blonďáka držet a ten si vyvolal na pomoc několik svých klonů. Všichni tvrdě chytli Sasukeho za ruce a za ramena a prudce ho odtrhli od pravého Naruta.
"Divné, už nevidím jenom dvojitě." Podotkl černovlásek a nechal se odtáhnout do koupelny. Tam ho všech 6 klonů strčilo pod sprchu a pustili na něj studenou vodu. Do malé místnosti vešel i opravdový Naruto a jemně si masíroval otlačenou bradu. Sasuke se najednou úchylně usmál. "Rozdat si to s více Narutama... To by stálo za hřích." Naruto při těch slovech ztuhl, po zádech mu přejel nepříjemný mrazík a následně zrudl při představě aktu co mu černovlásek neúmyslně podšoupl.
"Zvrhlíku! Oproti tobě se může jít Ero sennin klouzat! Dattebayo!" zavrčel na něj, když se k němu začal Sasuke nebezpečně sunout. Černovlásek se rozchechtal. "A tebe to nehorázně vzrušuje..." chtivě sjel Naruta pohledem a očima se zastavil na místě blonďákova rozkroku. "Co? Už zas, tebayo?" vypískl Uzumaki a vyděšeně sjel pohledem ke svým dolním partiím. Znovu uviděl nemalou vybouleninu, ale tentokrát se rozhodl tím nijak moc nezabírat. "Nadrženče! Doufám, že zítra budeš mít pěknou kocovinu!" chtěl se blonďák vzdálit. Nestihl ujít, ani pět kroků a už se válel pod sprchou v Sasukeho obětí. "Proč jste ho nezastavili, tebayo?!" zavrčel na své klony a s hrůzou zjistil, že v koupelně je pouze on sám se Sasukem v nebezpečném rozpoložením.
"Jak...?" zeptal se nechápavě a kolečka mu v hlavě šrotovala na plné obrátky, ale za živého boha nemohl přijít na to jak se Uchiha stihl zbavit všech šesti klonů během tří vteřin. "Mám své techniky..." špitl mu černovlásek do ucha a jemně ho do něj kousl.
"Ty..." procedil Uzumaki skrz zuby a pokusil se od něj odtáhnout, ale druhý mladík držel pevně. Spíš se na něj ještě víc namáčkl a přetočil vyděšeného blonďáka na bříško. "Bude se ti to líbit..." špitl a vlepil mu žhavý polibek na citlivé místečko na temeni hlavy. "Co...?" vydechl mladík. Chtěl se bránit, ale Sasuke ho předběhl. Sundal mu mikinu a triko, jenž roztrhal na hadry a svázal s nimi chlapci ruce nad hlavou.
"Nech toho Uchiho! Jsi opilý... tebayo!"
"Možná, že jsem, ale to nezmění nic na tom jak moc tě chci..." dalšími žhavými polibky zasypával Narutovo tělo a rukama ho hladil všude kam je dosáhl.
"Nee..." vydýchával blonďák černovláskovy žádostivé doteky. Dlaněmi mu totiž zajel do rozepnutých kalhot a pokračoval tam kde před chvílí skončil. Stáhl z blonďáka kalhoty a zálibně si prohlížel naskytlý výjev. Jazykem si navlhčil oschlé rty. Očima sledoval Narůtův pokořený výraz ve tváři a ruměnec co jeho jindy usměvavou tvář, právě zdobil.
"Jsi sladkej..." špitl Uchiha nadrženě a s úšklebkem na rtech do blonďáka strčil první s vlhkých prstů.
"Nnn..." chtěl znovu začít protestovat Uzumaki, ale už na to neměl sílu. Se syknutím v sobě ucítil několik dalších prstů. "Sasuke..." zašeptal jméno svého věznitele.
Uchiha na tváři vykouzlil ještě kouzelnější úsměv. Vytáhl z blonďáka prsty a nahradil je svým, už nějakou chvíli plně naběhlým údem. Celým tělem se mu příjemně rozlévalo teplo, které jen trochu tlumili kapky studené vody ze sprchy, kterou nikdo nevypnul.
"Naruto." Špitl mezi steny a vlepil mu chtivý polibek na bedra, který následoval další příraz, plný rozkoše.
Blonďák slastí přivřel oči. I když nechtěl, musel přiznat, že je černovlásek i přes svojí dravost nesmírně jemný. "Sasuke...!" zasténal zas, čímž na sebe přivedl jeho pozornost.
Uchiha zkoumavě zvedl obočí a znovu přirazil. "Copak?" zeptal se mezi stenem, který se mu vydral z úst. Naruto zrudl ještě víc. Nejen z pohledu na přirážející černovláska, ale i z toho co po něm chtěl.
"Já jen... že... chtěl bych... víc... tebayo..." zašeptal mezi steny a radši se pořádně zapřel o kachlíčkovanou zeď sprchového koutu.
Sasuke se rozchechtal, i když to šlo mezi steny opravdu špatně. "Jak je libo..." procedil. A rukou sjel na Narůtův úd. Jemně ho začal třít od špičky, až po kořen. Nezapomněl ani na varlata.
Naruto zatnul nehty víc do dlaždiček a plně se poddal černovláskovým dotekům a přírazům jeho těla.
Uchiha naposledy přirazil a se spokojeným stenem do blonďáka vyvrcholil.
S vlnou přicházejícího orgasmu pevně sevřel úd i svého kamaráda, který se mu se zasténáním ukojil do ruky.
"Nakonec se ti to i líbilo." Prohlásil černovlásek a vystoupil ze zmoženého blonďáka. Naruto se na něj jen podíval přivřenýma očima a roztáhl se pod sprchu. Najednou se zarazil a vyskočil na nohy. "Sakra! To bude účet za vodu, tebayo!" zakřičel a nemotorně se snažil svázanýma rukama vypnout kohoutek. Sasukeho ho jen s úsměvem pozoroval a když se blonďákovi nepodařilo ho vypnout, nemotorně se vyškrábal na nohy a elegantně kohoutek vypnul. Přitom se nepozapomněl otřít svým údem a Narutovy stehna. Blonďák se zarazil.
"Co zas děláš? Dattebayo?" špitl. Uchiha se jen ušklíbl. "Vždyť se ti to líbilo, tak co je?" zeptal se a obtočil mu ruce kolem boků.
Naruto zrudl. Nevěděl co říct. I když měl Sasuke pravdu, nechtěl se mu poddat. "Ty si mě normálně znásilnil!" vyhrkl a snažil se černovláskovi vykroutit.
Uchiha se ušklíbl. "Mám tě rád Naruto..." špitl.
"Eh?"
Žádná odpověď.
"Sasuke?"
Nic. Blonďák sebou mírně zavrtěl, čímž ze sebe shodil Uchihovi ruce.
"On... on usnul ve stoje!" vyhrkl. Na rtech se mu usídlil mírný úsměv. "Takže mě máš rád, tebayo..." špitl. Nějakým způsobem se dostal z provizorních pout a s úsměvem usnul v Sasukeho obětí.

"Kde to sem?" zabručel černovlásek a pootevřel oči. Hlava mu třeštila jak střep a něco mu dost nesedělo.
'Proč je tu mokro? A co je tohle?' Pootevřel rozespale oči a s jemným vyjeknutím si prohlížel záhyby nahého těla ve svém obětí. Naruto se jemně zavrtěl a otevřel svá modrá kukadla. "Dobré ráno, tebayo..." s úsměvem zašeptal vykulenému Sasukemu. Ten na něj jen nevěřícně zíral.
Blonďák se ušklíbl. "Takže si nic nepamatuješ?" zeptal se spíš sám sebe a vyhoupl se na nohy. Se škodolibým úsměvem sledoval naprosto zdeptaného Uchihu. Sasuke ho probodával nevěřícným pohledem.
"Ty jsi mě znásilnil?" zeptal se stručně černovlasý.
Naruto se šokem neudržel na nohou. Dopadl na zem, kde se stočil do klubíčka a rozřehtal se jako blázen. Když se trochu uklidnil zvedl se do sedu a utřel si pár slz smíchu.
"Ne, ty mě." Odpověděl suše a klidně sledoval Sasukeho nevěřícný výraz, který u něj vyvolal další vlnu smíchu.
"A to ti mám jako věřit?" zeptal se arogantně a rádoby 'nenápadně' hladově hltal očima Narutovo nahé tělo. Upřímně litoval, že má takovou kocovinu. Chtěl si vzpomenout. Protože právě kvůli tomuhle naivnímu blonďáčkovi se včera tak příšerně opil.
"Bolí tě zadek, tebayo?" zeptal se s širokým úsměvem blonďák.
"Ne."
"Mě příšerně." Uchechtl se a přiklekl k stále sedícímu Sasukemu. Chvilku mu pátravě hleděl do nic neříkávajících očích a pak se k němu nahnul a spojil jejich rty v jedny. "Taky tě mám rád, dattebayo." Špitl, když se od jeho rtů konečně oddělil. Rychle se zvedl a odešel z koupelny, aby Sasuke neviděl ruměnec co se mu usídlil na tváři (což bylo dost irelevantní, protože si tam běhal celý nahý a nechával se klidně okoukávat).
Sasuke se sám pro sebe potutelně usmál.
"Už nikdy nebudu pít." A vydal se za svým roztomilým blonďáčkem.

Hec a černý spodky

10. května 2012 v 15:04 | Silema |  Jednorázové
Od: Aya Yai Taková trošku kravinka abych to tak řekla, ale píše úžasně

Může to být láska?

10. května 2012 v 15:01 | Silema |  Jednorázové
Od: Aya Yai a tentokrát ItaNaru :))

Injekční stříkačka

10. května 2012 v 15:00 | Silema |  Jednorázové
od: Aya Yai

Šílenství

10. května 2012 v 14:58 | Silema |  Jednorázové
Od Aya Yai

Byl jsi můj přítel

10. května 2012 v 14:57 | Silema |  Jednorázové
Další od Aya Yai

Některé sny se plní

10. května 2012 v 14:51 | Silema |  Jednorázové
FROM: Aya Yai neaktivní: akaku.estranky.cz